Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 05:29
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Astra K Cosmo

14 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
30 ноем. 21:23
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Se prodava preubava Kukja vo Cento

165 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 140

Денес 19:51
Линк
Домашни Миленичиња Кучиња , Кочани

Pekenezer

4 500 МКД

Денес 19:41 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 308 1.6 ehdi 6 brzini 2011god

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 19:38 Автомобили , Тетово

Pollo 2003

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 19:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volkswagen Polo 1.2tdi Bluemotion 2012g.

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 19:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mazda CX5 2.2D Skyactive 175ks.AWD 2018g.

24 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 19:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes GLC 250cdi 2017g.4-Matic 9g-tronic

3 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 19:21 Автомобили , Скопjе , Петровец

AUDI Q7

42 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:15 Мобилни телефони , Скопjе , Аеродром

Samsung A70

6 000 МКД

Денес 19:15 Станови , Скопjе , Аеродром

Izdavam kompletno namesten nov stan vo Porta Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 50
Денес 18:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

Se prodava 118i

1 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 18:57 Станови , Струмица

Трисобен Стан 78m2 Први спрат!

76 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 18:53
Линк
Станови , Скопjе , Гази Баба

Se izdava stan vo n.Hipodrom

1 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 18:47 Автомобили , Скопjе , Петровец

SEAT LEON ST

14 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 18:47 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

98 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Онлајн
Денес 18:42 Автомобили , Скопjе , Петровец

PEUGEOT 308 2018

16 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 18:40 Станови , Скопjе , Центар

Prodavam luksuzen stan vo Debar maalo - Centar

260 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 18:37 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava stan 79m2 vo Kisela Voda

80 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 18:34 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 18:28 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Zafira 1.6i TURBO BENZIN/METAN 150hp 2013g

9 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SEAT ALTEA 1.9 TDI FABRIKA FUL OPREMA

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 18:18 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se izdava sprat od kukja vo Taftalidze 2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
Денес 17:54
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Madzari

Број на соби: 10
Површина: 180
Онлајн
Денес 17:52 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN BERLINGO MULTISPACE 1.6HDi 84KW 2013/14g EXCLUSIVE

8 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL ASTRA G 1.4 PLIN +BENZIN 2009 GOD KAKO NOVA

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 17:21
Линк
Станови , Гевгелиjа , Дојран

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 17:12 Станови , Скопjе , Центар

Luksuzen stan Vodno

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 17:01 Претпријатие Автомобили , Ресен

AUDI A5 2.0 TDI 170KS 2011 GOD SPORTBACK

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации