Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 11:21 ,

BMW X1 xdrive 1.8d 143ks 2011

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:19 , ,

Se izdava stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 50
Денес 11:19 , ,

Nissan Micra Evolution 1.2i 16v 80ks 5b Facelift Full Oprema

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:17 Агенција за недвижности , ,

Top stan so 1 spalna nova zeleznicka

10 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 11:14
Линк
, ,

ПРОДАВАМ HONDA CR-V

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:09 , ,

Se iznajmuva namesten stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 11:08 ,

Audi A4 2.0TDI 2009 led xenon euro 5 registriran

8 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:08 , ,

Seat Ibiza 1.9sdi 2000 registrirana 05.2023

1 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:06 , ,

VW Passat 2.0 TDI

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:06 , ,

Se izdava stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:04 ,

Mini Cooper 1.6 115HP

2 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:04 , ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:04 Претпријатие , ,

Opel Ampera -e Innovation 60KWh

25 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 11:04 Претпријатие , ,

Opel Grandland X 1.5 D 130ks MT

19 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:03 Претпријатие , ,

Volkswagen E-Golf 35.8KWh

23 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 11:03 Претпријатие , ,

BMW 530d Xdrive business auto

41 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации