Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 мај 14:27
Link:
, ,

Stan za kratok i dneven prestoj

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
20 мај 17:22
Link:
, ,

Se prodava Opel Combo 1.3 god.2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 09:46 , ,

BMW E46 320D FACELIFT 150KS 2002 TOP SOSTOJBA BEZ ZAMENI

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:34 Претпријатие , ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 75KS tovarno van 2018 lizing

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 09:34 Претпријатие , ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 75KS tovarno van 2018 lizing

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 09:33 Претпријатие , ,

Seat Leon SW 2018 1.6tdi 115ks style 71.000km

14 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 09:32 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5dci 75ks limited 2018 lizing 30% 60 rati

9 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:31 Претпријатие , ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI 150ks automatic 2016

14 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:31 , ,

Ubav stan kaj Nova Zeleznicka Get Kafe

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:31 , ,

Renault Fluence vo odlicna sostojba neuvezuvan

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:31
Link:
, ,

Ford Focus karavan

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:31 , ,

Nissan Sunny 1.4 LX

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:31 Претпријатие , ,

Audi A1 sportback 1.4tdi 90hp 2015 automatik s tronic

12 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:31 ,

VW Passat 1.9 TDI 1998

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 09:31
Link:
, ,

Se iznajmuva stan vo Debar Maalo

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 09:31 ,

Mercedes-Benz B200 2.0 2009

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:30 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5 DCI 115ks 6M/T limited 2017

12 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 09:30 Претпријатие , ,

Fiat Linea 1.4 petrol 78ks emotion 2016 moze na lizing

5 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:30 Претпријатие , ,

Peugeot 208 1.2 petrol 85ks facelift 2018 navi

9 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации