Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 09:21
Линк
Станови , Скопjе , Центар

Se iznajmuva trosoben stan na Vodno kaj Hotel Skala

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 23:01
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 23:24 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi Q3 2.0tdi Quattro AutoMilano

22 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 23:16 Автомобили , Кочани

Dodge Journey 2008

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 23:16 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel insignia 2.0 Cdti 118kw -160ks 2009 godina

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 23:16
Линк
Автомобили , Скопjе , Скопје

MERCEDES E220

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

Polo 1.2 tdi

6 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 23:06 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi a6 3.0tdi quattro

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION, 1.6 TDI, 81 KW, SO 6-BRZINI, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 23:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 23:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 23:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Kadjar 1.6dci 4x4 AutoMilano

14 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 22:46 Услуги Занаетчии , Скопjе , Ѓорче Петров

Parnogreenje 075446927

1 000 МКД

Денес 22:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mazda 3 2.0dizel 143ks 2008g

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:46 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

E-class 200 cdi W212

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:35 Автоделови и Опрема Резервни делови , Скопjе , Кисела Вода

Mazda polovni delovi

11 111 МКД

Денес 22:05
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Mitsubishi outlander 2.2 2013

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 21:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

PEUGEOT 308 ALURE 15 BLUEHDI 100 EURO 6.2

11 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 21:34 Станови , Скопjе , Чаир

Stan Cair Topansko pole

Број на соби: 3,5
Денес 21:24 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan na Vodnjanska odlicen za deloven prostor

580 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 21:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes S 6.3 AMG LOOK 350CDI(258Ps) Full Oprema

44 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:05
Линк
Автомобили , Битола

Itno se prodava Touran 2.0 so sedum sedishta

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:55 Станови , Охрид

Охрид - прекрсен стан во строг центар

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 20:47 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Nov stan od 57m2 vo Madzari

1 180 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 20:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 1.9 TDI, LED + BI XENON, 2009 GODINA, PERFEKTNO

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:44 Друго , Кочани

Домашен ливадски мед

500 МКД

Денес 20:42 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Гази Баба

Nov stan od 71m2 vo Madzari

1 180 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 20:37 Друго , Кочани

Домашен ливадски мед

500 МКД

Денес 20:34 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A4 B7 2.0tdi 140ks 6 brzini odlicna sostojba

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:25
Линк
Куќи/Вили , Кочани

Семејна куќа со голем двор, гаражи и природна вода за пиење

15 000 МКД

Број на соби: 5
Површина: 90

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации