Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - Брзо, Лесно и Едноставно!

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 13:20 , ,

SE PRODAVA FORD FIESTA 1.2, 2006

2 599 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:10 , ,

Kuka od 120m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
Денес 13:08 , ,

Povolno NOV stan 46m2 vednas vseliv Aerodorm

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 13:06 Претпријатие ,

Acura MDX 2020

5 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 13:06 ,

Seat Ibiza 1.4

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:57 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:56 Претпријатие , ,

Seat Altea XL freetrack 4x4 170 ps tdi CH

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:56 Претпријатие , ,

Audi Q5 3.0tdi 2xS Line 300ps CH

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:55 Претпријатие , ,

Skoda Octavia RS 2.0tdi 170ps Ch

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:55 Претпријатие , ,

Skoda Fabia 1.2 TSI facelift 86ps CH

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:55 Претпријатие , ,

Opel Corsa gsi 1.6 turbo Ch

4 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:55 Претпријатие , ,

Ford Transit 2.2 tdci 2012 160 ps

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:54 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0 CR TDI 4 motion CH comfortline

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:54 Претпријатие , ,

VW Golf 1.4tsi Ch 130.000km

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:53 Претпријатие , ,

Ford Transit Custom limited 2.2 tdci CH

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:53 Претпријатие , ,

Skoda Octavia facelift 2.0 tdi 8V CH

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:53 Претпријатие , ,

Ford Transit maxi 1.8 tdci termoking

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:52 Претпријатие , ,

VW Transporter long T5 2.0 tdi 4 motion CH

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:52 Претпријатие , ,

VW T5 Multivan comfortline 2.5 tdi Ch

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:52 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 4x4 2.0 tdi cr active CH

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:50 ,

Ford Focus 2001 so vgraden plinski ured

600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:49 Претпријатие , ,

Peugeot 4007 4x4 2.2hdi platinum edition CH 7 sedista

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации