Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Друг модел | Pazar3

21 авг. 17:21 Автомобили , Тетово

Alfa Romeo

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 19:56 Автомобили , Скопjе , Петровец

Alfa Romeo itno

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
13 авг. 11:51 Автомобили , Тетово

Alfa Romeo -08 6 berzini Itno

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 10:55 Автомобили , Тетово , Желино

ALFA ROMEO 1.9 DIZEL -02

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток