Македонски | Shqip | English |
08 јул. 12:48 Автомобили , Тетово , Желино

Chrysler Vizion 3.5

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
08 јул. 12:48 Автомобили , Тетово , Желино

Chrysler Vision 3.5

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 12:48 Автомобили , Тетово , Желино

Chrysler Vision 3.5

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 18:56 Автомобили , Струмица

Chrysler Vision 3.5 L

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 35 000 - 39 999
Кон почеток