Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Citroën | SAXO | Pazar3

04 окт. 21:21 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Saxo 1.5D

1 249 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 20:32 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen Saxo

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 септ. 23:19 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen Saxo

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 21:08 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Saxo 1.0 37KW

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
18 јул. 10:09 Автомобили , Скопjе , Петровец

Citoren Saxo 1.5 -00 dizel

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
29 јун. 22:20 Автомобили , Тетово

Citroen Saxo 1.1 -01 Evtino Itno

1 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
14 јун. 12:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Saxo so plinski ured

1 399 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 23:04 Автомобили , Велес

Citroen SAXO 1.5D

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
05 јун. 20:53 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citeoen Saxo 1.5 Diesel

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 15:45 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

CTROEN SAXO 1.1 ATEST PLIN

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 22:39 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen Saxo 1,4i benzin plin odlicno

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
02 апр. 02:20 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SAXO 1.4 PLIN ATEST

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 12:09 Автомобили , Скопjе , Центар

Citroèn Saxo 1.5

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
23 фев. 19:13 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen SAXO

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 фев. 09:06 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Saxo 1.5 d

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
10 фев. 09:32 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen Saxo Atest plin

880 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 20:41 Автомобили , Кратово

Citroën Saxo

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
07 јан. 20:01 Автомобили , Куманово

Cistroen SAXO 1.0 plin

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
17 ноем. 14:38 Автомобили , Крива Паланка

Citroen Saxo

1 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
15 окт. 00:44 Автомобили , Кочани

Citroen Saxo

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
07 окт. 12:56 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Citroen SAXO

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 18:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Saxo

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
08 септ. 17:40 Автомобили , Делчево

Citroen Saxo 1.1i

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
26 авг. 14:48 Автомобили , Штип

Citroën saxo -98

1 050 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 09:35 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen Saxo

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 09:03 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen SAXO

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 14:09 Автомобили , Виница

Citroen SAXO

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 20:23 Автомобили , Крива Паланка

Citroen SAXO Registrirana do 5 mesec 2019 god

1 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 23:23 Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen Saxo 1.5 disel

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 22:53 Автомобили , Охрид

Citroen Saxo 1.1benzin

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
05 јун. 10:42 Автомобили , Велес

Citroen Saxo vts 1.4

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 14:07 Автомобили , Штип

Citroen SAXO super avtomobil

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 22:42 Автомобили , Скопjе , Чаир

Citroen Saxo 1.1 benzin

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 15:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Saxo

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 21:45 Автомобили , Битола

CITROEN SAXO 1.4 VTS

111 111 МКД

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
07 мај 00:43 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen SAXO

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 13:31 Автомобили , Прилеп

Citroen Saxo

100 000 МКД

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
27 апр. 13:15 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen Saxo Exclusive ITNO

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
27 апр. 13:02 Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen Saxo Exclusive 1.4 benzin itno

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
25 апр. 14:10 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Citroen SAXO

1 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
25 мар. 12:51 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen Saxo 1.5

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 12:18 Автомобили , Прилеп

Citroen Saxo 1.1 reg

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
16 мар. 18:59 Автомобили , Крива Паланка

Citroen Saxo

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 00:11 Автомобили , Скопjе , Бутел

Citroen Saxo

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток