Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Daihatsu | Cuore | Pazar3

25 јул. 19:28 Автомобили , Скопjе , Карпош

DAIHATSU CUORE NOVA KOLA

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
03 мај 19:44 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Daihatsu Cuore delovi

Година: 1998
Километража: 80 000 - 84 999
18 апр. 20:17 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Daihatsu Cuore

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 13:48 Автомобили , Куманово

Daihatsu Cuore 1.0 so klima

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 14:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Daihatsu Cuore 1.0 i 58.5 Hp 100 000 km

1 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
16 фев. 11:35 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Daihatsu Cuore

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
11 ноем. 09:08 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Daihatsu Cuore -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
26 авг. 12:04 Автомобили , Куманово

Daihatsu Cuore 1.0 so plin -05

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток