Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Daihatsu | Feroza/Sportrak | Pazar3

28 мај 23:12 Автомобили , Делчево

Daihitsu Feroza/Sportrak

2 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 09:39 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Daihatsu Feroza/Sportrak

3 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
21 окт. 19:21 Автомобили , Делчево

Daihatsu Feroza

2 850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 10:32 Автомобили , Крива Паланка

Jeep Daihatsu Feroza

Година: 1995
Километража: 85 000 - 89 999
24 фев. 08:20 Автомобили , Неготино

Daihatsu Feroza 4x4

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток