Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Dodge | Journey | Pazar3

16 мај 14:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

Dodge Journey 7-Sedista

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 18:25 Автомобили , Скопjе , Бутел

Dodge 2.0 crd automatic 7 sedista

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
26 ноем. 12:44 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Dodge Journey -11

14 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток