Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Fiat | Coupe | Pazar3

Вчера 18:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Coupe 16v

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
17 апр. 18:51 Автомобили , Скопjе , Аеродром

FIAT COUPE 2.0 20V VIS

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
19 јан. 09:39 Автомобили , Тетово

Fiat Coupe 2.0 20V Sport 280 ks -99

11 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
22 окт. 18:37 Автомобили , Битола , Новаци

Fiat Coupe -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 20:38 Автомобили , Кичево

Fiat Coupe -02

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток