Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Ford | F 350 | Pazar3

08 мар. 22:11 Автомобили , Струга

Ford F 350 -98

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток