Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Ford | Grand Tourneo | Pazar3

19 фев. 10:54 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ford Grand Tourneo

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток