Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Hyundai | Trajet | Pazar3

18 мар. 09:10 Автомобили , Радовиш

Hyundai Trajet ITNO

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 17:26 Автомобили , Гостивар

Hyundai Trajet -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 15:49 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Hyundai Trajet -04

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 02:50 Автомобили , Охрид

HYUNDAI TRAJET -01

5 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток