Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Hyundai | ix20 | Pazar3

25 јул. 14:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Hyundai IX 20 1.4 90 KS Benzin-Plin

7 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
31 мај 21:51 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Hyundai IX-20 1.4 dizel eur5 nova kola -13

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток