Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Kia | Pazar3

Besta , 4
Capital , 8
Carens , 19
Carnival , 51
Cerato , 8
Clarus , 11
Magentis , 4
Picanto , 29
Pregio , 9
Pride , 16
Retona , 2
Rio , 47
Rocsta , 1
Sephia , 25
Shuma , 6
Sorento , 120
Soul , 4
Sportage , 103
Venga , 3
cee´d , 35
pro_cee´d , 13
Денес 22:59 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sorento moze zamena

6 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 20:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Rio 1.4 CRDI

6 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:08 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Sportage -08 CRDi 2.0 117 ks 4x4 AWD

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Sportage

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 11:26 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
Вчера 21:38 Автомобили , Куманово

Kia Rio

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:57 Автомобили , Струмица

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 13:37 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Carnival II 2.9 Dizel

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Kia Sorento - 2.5 140 ks NEUVEZUVAN

6 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
20 септ. 19:21 Автомобили , Куманово

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
20 септ. 16:18 Автомобили , Охрид

Kia Sorento

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
20 септ. 15:47 Автомобили , Скопjе , Скопје

Kia cee`d 1.4 109ks -08 prv gazda atest plin

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
20 септ. 12:57 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia Sportage

15 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 10 000 - 14 999
20 септ. 10:09 Автомобили , Битола

Kia Carnival 2.9 crdi 106 kw

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 23:13 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Picanto

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
19 септ. 10:55 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Sportage 1.7crdi -14 premium paket

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
19 септ. 10:19 Автомобили , Скопjе , Бутел

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4x4 Registrirano cela godina

5 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 септ. 10:00 Претпријатие Автомобили , Велес

KIA PRO CEE'D 1.6 CRDI -08 NAVI

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
18 септ. 17:32 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Delta

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
18 септ. 10:55 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

KIA SORENTO -06

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 22:46 Претпријатие Автомобили , Кочани

KIA CEED 1,6 DIZEL -08 EKSTRA SOSTOJBA

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
11 септ. 20:25 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Carnival ex 2.9

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 12:01
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

KIA RIO 7 meseci staro

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
10 септ. 22:38
Линк
Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kia Sorento

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 21:47 Автомобили , Крушево

Kia Sorento 2.5 Crdi 4x4

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 17:57 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Kia Sorento odlicna

4 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 17:53 Автомобили , Крушево

Kia Sorento 2.5 Crdi 4x4 -04

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 22:47 Автомобили , Скопjе , Бутел

Kia Picanto 1.0 -09 Benzin so klima

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
05 септ. 12:32 Автомобили , Скопjе , Центар

Kia RIO 1.4 CRDi

7 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
04 септ. 15:01 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

KIA CEED SW -09 plin

4 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 септ. 17:51 Автомобили , Крива Паланка

Kia Rio 1.1

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
01 септ. 09:44 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA Sportage flagship 1.6 GDi

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
30 авг. 14:36 Автомобили , Берово

KIA Carens 2.0 crdi 140 ks -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
27 авг. 19:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

KIA CEED SW 1.6 crdi 115 ps CH

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 14:30 Автомобили , Пробиштип

Kia Sorento

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 12:42 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

KIA SORENTO -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 18:06 Автомобили , Гостивар

Kia Sorento

21 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
23 авг. 12:27 Автомобили , Скопjе , Карпош

Kia Delta

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
22 авг. 16:45 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA SPORTAGE 2.0

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 18:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
16 авг. 16:26 Автомобили , Куманово

KIA cee'd Sporty Wagon

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
15 авг. 16:20 Автомобили , Скопjе , Центар

KIA Sportage 1.7 CRDI

12 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток