Македонски | Shqip | English |
10 јул. 14:24 Автомобили , Берово

BMW 320 d e90

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 мај 15:12 Автомобили , Берово

BMW 320D

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 11:25 Автомобили , Берово

BMW 320D -02

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
30 мај 23:07 Автомобили , Берово

BMW 320 -99

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
14 јан. 05:30 Автомобили , Берово

BMW 320 Disel -02

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток