Македонски | Shqip | English |
16 дек. 13:04 Автомобили , Берово

Citroen Xsara

2 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 дек. 07:34 Автомобили , Берово

CITROEN Xsara 2,0HDI -02

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток