Македонски | Shqip | English |
Lanos , 1
Racer , 1
Tico , 2
06 мај 18:35 Автомобили , Берово

Daewoo Tico

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
16 ноем. 04:18 Автомобили , Берово

Daewoo Lanos 1.5 injection -98

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
02 септ. 13:13 Автомобили , Берово

Daewoo Racer - 94

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
01 јул. 09:34 Автомобили , Берово

Daewoo Tico -00

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток