Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 авг. 15:04
Линк
,

Mazda 3 Sport 2.2 cm3 185hp

6 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

15 јан. 21:50 ,

Daewoo Nubira 133 ks -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
13 јан. 06:16 ,

OKAZION Fabrik Gruri

250 000 ЕУР

25 дек. 11:56 ,

Renault 4

Година: 1982
Километража: 95 000 - 99 999
11 дек. 23:45 ,

Toyota Land Crusier Dzip

10 000 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 09:28 ,

BMW 320

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
09 дек. 15:46 ,

Opel Corsa C bez motor

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
30 ноем. 16:01 ,

Nissan Almera -02

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
27 ноем. 16:04 ,

Jeep Cherokee

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
08 ноем. 17:30 ,

SUTEREN KAT OD KUKA VO BEROVO

13 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
08 ноем. 16:50 ,

Vw Passat 1.9 TDI

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 14:09 ,

VW CC

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
28 окт. 12:10 ,

VW CC

7 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
27 окт. 22:04 ,

FreeLander 2.0 diesel

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 12:25 ,

VW Golf 4 benzin 1.4

1 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 21:34 ,

Mitsubishi Outlander neuvezan kupen vo MK

9 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
12 окт. 19:33 ,

Mercedes-Benz C 200 2.0 cdi

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
08 окт. 14:49 ,

Stan do kejot na Bregalnica vo Berovo

28 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 окт. 16:08 ,

Skoda Felicia

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации