Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


16 авг. 15:35 Домашни Миленичиња Кучиња , Берово

Mini maltezerce

200 ЕУР

15 авг. 17:26 Автомобили , Берово

Се продава AUDI A7 и GOLF 7 1.6 TDI

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 08:51 Куќи/Вили , Берово

Berovo kupuvam

10 авг. 11:33 Соби , Берово

Sobi vo centar na Berovo

07 авг. 20:40 Облека/Обувки Унисекс , Берово

Ролери

2 500 МКД

31 јул. 17:14 Мобилни телефони , Берово

Samsung

29 јул. 22:19 Автомобили , Берово

Се продава Citroen C4 dizel

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 23:20 Друго , Берово

Ray-Ban RB 3548N HEXAGONAL

130 ЕУР

14 јул. 06:35 Услуги Занаетчии , Берово

Aluminski gelenderi ogradi i parapeti

120 ЕУР

20 јун. 09:27 Куќи/Вили , Берово

Se prodava itno kuka vo Berovo

Број на соби: 5
Површина: 100
10 јун. 10:42 Машини и Инвентар Друго , Берово

Mlin

1 600 ЕУР

06 јун. 22:08 Мобилни телефони , Берово

apple iphone 14 pro max 512gb

390 ЕУР

19 мај 17:15 Автомобили , Берово

Lada Niva

1 500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
10 мај 20:20 Куќи/Вили , Берово

Se prodava semejna kuka vo Berovo

100 ЕУР

Број на соби: > 10
17 мај 03:19 Плацови/Ниви и фарми , Берово

Imot vo blizina na Berovsko Ezero

10 ЕУР

22 апр. 16:06 Куќи/Вили , Берово

Vila vo Berovo

Број на соби: 4
21 апр. 23:19 Автомобили , Берово

AUDI Q5

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
20 апр. 14:10 Плацови/Ниви и фарми , Берово

Niva vednas do pat

8 750 ЕУР

08 апр. 17:02 Куќи/Вили , Берово

Smestuvanje vo Berovo kuka Mia

Број на соби: 3
Површина: 70
06 апр. 18:17 Куќи/Вили , Берово

Codosova koliba

Број на соби: 3
Површина: 60
03 апр. 20:22 Станови , Берово

Se iznajmuva stan vo centar na Berovo 200 metri do plostadot

Број на соби: 2,5
20 мар. 13:41 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo na odlicna lokacija

54 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 мар. 12:36 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

Број на соби: 5
Површина: 100
19 мар. 10:23 Автомобили , Берово

Test

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации