Македонски | Shqip | English |
03 септ. 15:43 Автомобили , Берово

Ford Escort 1.8 -00

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
02 септ. 13:13 Автомобили , Берово

Daewoo Racer - 94

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
01 септ. 09:22 Автомобили , Берово

Opel Astra 2.0 sport -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
30 авг. 11:38 Автомобили , Берово

CITROEN JUMPY -02

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
28 авг. 18:35 Автомобили , Берово

VW GOLF 2 -90

999 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 04:34 Автомобили , Берово

Opel Vectra -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
22 авг. 15:30 Автомобили , Берово

FORD FOCUS 1.8 90ks 66 kv -99

2 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 21:17 Автомобили , Берово

Opel Frontera -01

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 70 000 - 74 999
11 авг. 19:36 Автомобили , Берово

Mercedes GAZ 69

2 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 100 000 - 109 999
05 авг. 08:48 Автомобили , Берово

Renault Megane -05

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 10:25 Автомобили , Берово

VW POLO -02

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
25 јул. 23:12 Куќи/Вили , Берово

Kuka od 260m2 vo Berovo

Број на соби: 4
11 јул. 21:07 Автомобили , Берово

Opel Omega -92 moze zamena

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 09:34 Автомобили , Берово

Daewoo Tico -00

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
01 јул. 01:26 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Pehcevo itno

12 000 ЕУР

Број на соби: 7
30 јун. 13:46 Куќи/Вили , Берово

Kuka od 220m2 vo Berovo

Број на соби: 8
Површина: 100
Кон почеток