Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 септ. 13:30
Линк
,

Mercedes-Benz E 350 blue efficiency diesel

20 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999

02 мај 22:59 ,

VW Golf 4 1.6 benzin plin -98

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 21:15 ,

Se izdavaat sobi za turisti vo Berovo

400 МКД / месечно

Број на соби: 2
29 апр. 15:40 ,

MITSUBISHI PAJERO 3.2 D-ID 4X4 RACEN MENUVAC -01

5 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 22:07 ,

Fiat Brava 1.9JTD -00 klima

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 20:52 ,

Opel Vectra -01

2 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 21:28 ,

VW Golf 4 - 03

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 17:32 ,

RENAULT CLIO 1.2 BENZIN -99

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 15:30 ,

RENAULT R 9 -94

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 14:17 ,

Mitsubishi Lancer -87

Година: 1987
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 12:48 ,

VW Passat 1.9 tdi 115 ks -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 11:28 ,

BMW SO FUL OPREMA MOZE ZAMENA-00

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
20 мар. 17:59 ,

Toyota Corolla 1.4 D4D -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации