Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


04 јун. 13:14 Куќи/Вили , Берово

sdgfs

Број на соби: 1,5
04 јун. 01:09 Соби , Берово

Se izdavaat sobi

01 јун. 10:27 Мопеди (под 50cc) , Берово

Moped test

26 мај 21:28 Автомобили , Берово

Se prodava BMW 320d 2007godina

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 23:07 Автомобили , Берово

Kia Pregio ekstra

Година: 2000
Километража: 50 000 - 54 999
24 мај 22:07 Автомобили , Берово

Lada 2105 ORIGINAL VIHIVLE

7 999 ЕУР

Година: 1990
Километража: 20 000 - 24 999
24 мај 03:43 Куќи/Вили , Берово

Prodavam deloven objekt vo Berovo

Број на соби: > 10
22 мај 21:54 Автомобили , Берово

Opel

900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 21:54 Делови за Компјутери и додатоци , Берово

Prodavam laptop ACER za delovi

5 000 МКД

16 мај 20:22 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo blizina na centarot na Berovo

Број на соби: 4
11 мај 23:20 Куќи/Вили , Берово

Vikendica vo Berovo

Број на соби: 4
10 мај 13:12 Мопеди (под 50cc) , Берово

Motor Hamachi

200 ЕУР

05 мај 20:17 Автомобили , Берово

Audi A3

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 15:02 Соби , Берово

test

30 апр. 19:10 Автомобили , Берово

Peugeot 307 1.4hdi 2003

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 22:57 Куќи/Вили , Берово

Lovecka kuka Futi

Број на соби: 3
Површина: 50
15 апр. 15:23 Автомобили , Берово

Се продава

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 15:01 Автомобили , Берово

Ford Ford Ranger 3.2 TDCi aut. DC Wildtrak 5pt.

15 809 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
07 апр. 18:16 Автомобили , Берово

VW Golf 1993 dizel

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
06 апр. 17:16 Куќи/Вили , Берово

Se izdava apartman vo Berovo

Број на соби: 3
05 апр. 18:56 Куќи/Вили , Берово

Se izdava apartman vo Berovo

Број на соби: 2
Површина: 80
04 апр. 16:14 Мопеди (под 50cc) , Берово

Se prodava hamachi vo perfektna sostojba

700 ЕУР

30 мар. 20:58 Сервис за Возила , Берово

Servis za Audi

30 мар. 20:58 Сервис за Возила , Берово

Servis za Audi

27 мар. 20:12 Куќи/Вили , Берово

Se izdava apartman vo Berovo

500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 90
25 мар. 18:26 Автомобили , Берово

Daihatsu Feroza 1.6 95ks 4x4

4 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 09:38 Моторцикли (над 50cc) Со четири тркала/ATV , Берово

2022 Trek Marlin 7 Test Ride

500 ЕУР

Година: 2020
12 мар. 09:03 Мобилни телефони , Берово

ghkgk

55 МКД

09 мар. 14:38 Отстапување на Разработен Биз. , Берово

Рazraboten biznis objekt

300 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации