Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


07 апр. 18:16 Автомобили , Берово

VW Golf 1993 dizel

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
06 апр. 17:16 Куќи/Вили , Берово

Se izdava apartman vo Berovo

Број на соби: 3
05 апр. 18:56 Куќи/Вили , Берово

Se izdava apartman vo Berovo

Број на соби: 2
Површина: 80
04 апр. 16:14 Мопеди (под 50cc) , Берово

Se prodava hamachi vo perfektna sostojba

700 ЕУР

30 мар. 20:58 Сервис за Возила , Берово

Servis za Audi

30 мар. 20:58 Сервис за Возила , Берово

Servis za Audi

27 мар. 20:12 Куќи/Вили , Берово

Se izdava apartman vo Berovo

500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 90
25 мар. 18:26 Автомобили , Берово

Daihatsu Feroza 1.6 95ks 4x4

4 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 09:38 Моторцикли (над 50cc) Со четири тркала/ATV , Берово

2022 Trek Marlin 7 Test Ride

500 ЕУР

Година: 2020
12 мар. 09:03 Мобилни телефони , Берово

ghkgk

55 МКД

09 мар. 14:38 Отстапување на Разработен Биз. , Берово

Рazraboten biznis objekt

300 000 ЕУР

21 фев. 19:56 Автомобили , Берово

Mitsubishi Pajero Sport

5 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 22:02 Часовници и Асесери Унисекс , Берово

Nov kozen novcanik

1 000 МКД

10 фев. 19:37 Автомобили , Берово

Peugeot 206 2.0 dizel 2003

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
09 фев. 09:42 Мобилни телефони , Берово

iPhone 8 Plus

210 ЕУР

04 фев. 06:07 Кампинг возила , Берово

Se izdava nov stan vo zgradata Elena Luka

40 000 МКД

03 фев. 11:34 Куќи/Вили , Берово

Vikendica na Berovsko ezero

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
31 јан. 12:31 Станови , Берово

Namesten stan vo Berovo

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 јан. 20:22 Градежни материјали , Берово

Polovni prozori

09 јан. 19:46 Градежни материјали , Берово

Polovni prozori

17 дек. 14:00 Земјоделски животни , Берово

Kuce ovcarsko

16 дек. 02:22 Цимер/ка , Берово

aaa

04 дек. 23:53 Автомобили , Берово

ruski dzip UAZ

100 000 МКД

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
03 дек. 20:51 Автомобили , Берово

ruski dzip Uaz

100 000 МКД

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
01 дек. 01:26 Автомобили , Берово

Audi A6 1999

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 19:52 Автомобили , Берово

Suzuki Grand Vitara 2007

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации