Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 01:40 Автомобили , Берово

Mercedes E220CDI Elegance

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:18 Куќи/Вили , Берово

Итно се продава куќа во Берово

Број на соби: 4
Површина: 100
23 септ. 16:20 Куќи/Вили , Берово

Se prodava vikend kukja vila vo Suvi Laki, Berovo

59 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 септ. 18:46 Куќи/Вили , Берово

Продажба на куќа во Берово, идеална локација и цена

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 септ. 16:26
Линк
Автомобили , Берово

Opel corsa

1 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
16 септ. 13:56 Друго , Берово

Алфа Плам-Рустик за парно

25 000 МКД

13 септ. 10:20 Кампинг возила , Берово

Trivelsonda tmt46 camion 6x6

13 септ. 04:12 Автомобили , Берово

valton

1 000 ЕУР

Година: 1988
Километража: 30 000 - 34 999
12 септ. 16:08 Автомобили , Берово

Mercedes E220CDI Elegance

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
11 септ. 20:53 Куќи/Вили , Берово

Ловечка куќа "Фути"

Број на соби: 2
Површина: 100
10 септ. 15:22 Автомобили , Берово

Audi Q8 50 TDI TIPTRONIC QUATTRO

40 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
07 септ. 20:45 Автомобили , Берово

valton

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
07 септ. 11:53 Автомобили , Берово

Mercedes E220CDI Elegance

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 септ. 01:58 Станови , Берово

Hbghvvvvvvv

Број на соби: 1,5
05 септ. 22:08 Домашни Миленичиња Кучиња , Берово

Jorkshicki Terier

350 ЕУР

03 септ. 10:57 Автомобили , Берово

Suzuki Swift

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
01 септ. 11:09 Домашни Миленичиња Кучиња , Берово

Yorki Terier

300 ЕУР

30 авг. 16:17 Автомобили , Берово

Suzuki Swift

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
27 авг. 11:55 Автомобили , Берово

Toyota rav4 DIESEL 2014

200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
25 авг. 19:40 Куќи/Вили , Берово

Куќа во центарот на Берово

23 500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
25 авг. 14:59 Автомобили , Берово

Yugo 45 1995

Година: 1995
Километража: 50 000 - 54 999
23 авг. 07:09 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Pehcevo na Ul Goce Delchev br1

16 900 ЕУР

Број на соби: 5
22 авг. 13:42 Плацови/Ниви и фарми , Берово

Se kupuva plac

20 авг. 21:07 Куќи/Вили , Берово

Izdavam apartmani na Berovsko ezero "Vila Italiano'

750 МКД / месечно

Број на соби: 10
17 авг. 17:28 Моторцикли (над 50cc) , Берово

sym cruisym 300

3 300 ЕУР

16 авг. 15:35 Домашни Миленичиња Кучиња , Берово

Mini maltezerce

200 ЕУР

15 авг. 17:26 Автомобили , Берово

Се продава AUDI A7 и GOLF 7 1.6 TDI

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 08:51 Куќи/Вили , Берово

Berovo kupuvam

10 авг. 11:33 Соби , Берово

Sobi vo centar na Berovo

07 авг. 20:40 Облека/Обувки Унисекс , Берово

Ролери

2 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации