Македонски | Shqip | English |
A 140 , 4
A 150 , 1
A 160 , 6
A 170 , 9
A 180 , 4
15 јун. 08:52 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ A 180 CDI

3 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
04 јун. 14:04 Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ A 180 CDI AVANGARDE

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
24 септ. 16:03 Автомобили , Битола

Mercedes A 180 blueefficiency

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 18:10 Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ A10 CDI

2 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 18:47 Автомобили , Битола

MERCEDES A 180 CDI -06 god REGISTRIRAN

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 00:04 Автомобили , Битола

MERCEDES BENZ A 170CDI AVANGARD LONG

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 11:06 Автомобили , Битола

MERCEDES A160 CDI 60 KW

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 18:22 Автомобили , Битола

Mercedes A 140

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
04 окт. 14:21 Автомобили , Битола

Mercedes A160 Automatic

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 11:39 Автомобили , Битола

Mercedes A 160

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 21:25 Автомобили , Битола

Mercedes A 170 DSI

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 20:42 Автомобили , Битола

Mercedes A150 Plin - ITNO

5 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 16:40 Автомобили , Битола

Mercedes A 170 CDI Avanrgarde -99

2 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
11 септ. 19:56 Автомобили , Битола

MERCEDES A 170 CDI -02 BEZ ZAMENI

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
31 јул. 19:35 Автомобили , Битола

Mercedez-Benz A CLASSA 170 -00

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
16 јул. 02:19 Автомобили , Битола

Mercedes A 140 -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
22 јун. 02:34 Автомобили , Битола

Mercedes A 160 avantgarde -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 16:19 Автомобили , Битола

Mercedes A 140 -98

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
15 ноем. 18:18 Автомобили , Битола

MERCEDES A 160 -99

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
26 мар. 14:11 Автомобили , Битола

MERCEDES A170 CDI A CLASA DIZEL EVTINO -00

2 599 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
25 мар. 23:10 Автомобили , Битола

MERCEDES A170 CDI DIZEL -00 REG FULL OPREMA

2 599 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
22 мар. 16:19 Автомобили , Битола

Mercedes Benz A160 -98

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 13:53 Автомобили , Битола

Mercedes A 170 CDI -02 PERFEKTEN

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток