Македонски | Shqip | English |
10 авг. 13:39
Линк
Станови , Битола

Stanovi vo Bitola

550 ЕУР

Број на соби: 4
10 авг. 17:58
Линк
Станови , Битола

GOTOVI STANOVI I DELOVEN PROSTOR

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80

Вчера 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 21:36 Куќи/Вили , Битола

Individualna kuka vo Bitola

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Површина: 110
Вчера 15:24 Куќи/Вили , Битола

Kuka komplet namestena Bitola itno

Број на соби: 10
Површина: 140
Вчера 13:00 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN NA UL PARTIZANSKA

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
16 авг. 23:57 Станови , Битола

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
16 авг. 22:50 Станови , Битола

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3,5
Површина: 70
16 авг. 17:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
16 авг. 17:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
16 авг. 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
16 авг. 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
16 авг. 14:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
16 авг. 13:26 Станови , Битола

Stan na Prilepska 53

22 700 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
16 авг. 13:22 Станови , Битола

STAN VO BITOLA

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 авг. 12:51 Станови , Битола

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
16 авг. 12:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
15 авг. 19:35 Станови , Битола

Se iznajmuva nov stan vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
15 авг. 18:01 Станови , Битола

Cetirisoben kompletno namesten vo strog centar

499 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
15 авг. 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток