Македонски | Shqip | English |

Денес 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 12:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
Вчера 20:39 Куќи/Вили , Битола

KUKJA VO JENIMAALE

Број на соби: 3
Површина: 100
Вчера 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:42 Куќи/Вили , Битола

SE IZDAVA STAN

Број на соби: 2,5
Површина: 40
23 авг. 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
23 авг. 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
23 авг. 08:51 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 135m2 vo Bitola

59 000 ЕУР

Број на соби: 6
17 авг. 21:36 Куќи/Вили , Битола

Individualna kuka vo Bitola

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Површина: 110
17 авг. 15:24 Куќи/Вили , Битола

Kuka komplet namestena Bitola itno

Број на соби: 10
Површина: 140
14 авг. 18:18 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 180m2 vo Bitola

55 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 180
14 авг. 18:10 Куќи/Вили , Битола

Sprat od kuka

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
14 авг. 10:54 Куќи/Вили , Битола

Ekstra kuka so Letnikovec

Број на соби: 5
12 авг. 18:28 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
08 авг. 21:45 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Lavci

45 000 ЕУР

Број на соби: 8
06 авг. 09:26 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 160
06 авг. 01:41 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

59 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 авг. 20:45 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 150m2 na Cede Filipovski

Број на соби: 8
Површина: 150
29 јул. 14:46 Куќи/Вили , Битола

Kuka I deloven prostor vo centar povolno

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
27 јул. 09:33 Куќи/Вили , Битола

KUKA OD 100M2 CENTAR DO SAAT KULATA

60 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
Кон почеток