Македонски | Shqip | English |

Битола | Живеалишта | Куќи/Вили | Pazar3

Денес 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 12:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
Вчера 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 септ. 20:25 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA ULICA 21VA VO BITOLA

Број на соби: 4
Површина: 190
19 септ. 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
19 септ. 10:45 Куќи/Вили , Битола

STARA KUKA VO BITOLA

25 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 100
18 септ. 16:32 Куќи/Вили , Битола

Kuka komplet namestena Bitola itno

Број на соби: 10
Површина: 140
16 септ. 09:46 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 160
13 септ. 18:36 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
05 септ. 19:18 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 58m2

Број на соби: 3
04 септ. 13:53 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola centar Javor

Број на соби: 6
Површина: 180
03 септ. 22:31 Куќи/Вили , Битола

KUKA VO G ORIZARI

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
03 септ. 20:39 Куќи/Вили , Битола

VILLA KIKO Nizepole

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 150
26 авг. 10:17 Куќи/Вили , Битола

Bavca 1000m2 vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 100
24 авг. 20:39 Куќи/Вили , Битола

KUKJA VO JENIMAALE

Број на соби: 3
Површина: 100
23 авг. 08:51 Куќи/Вили , Битола

Kuka od 135m2 vo Bitola

59 000 ЕУР

Број на соби: 6
17 авг. 21:36 Куќи/Вили , Битола

Individualna kuka vo Bitola

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
Површина: 110
Кон почеток