Македонски | Shqip | English |

Битола | Живеалишта | Станови | Pazar3


Денес 20:12 Станови , Битола

Stan vo Bitola

39 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Денес 12:51 Станови , Битола

STAN POTKROVJE VO BITOLA

29 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 23:57 Станови , Битола

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:50 Станови , Битола

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 17:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 17:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 14:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
Вчера 13:26 Станови , Битола

Stan na Prilepska 53

22 700 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 12:51 Станови , Битола

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
20 септ. 19:35 Станови , Битола

Se iznajmuva nov stan vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
20 септ. 13:18 Станови , Битола

Se izdava stan vo nova Bitola na idealna lokacija

Број на соби: 3
Површина: 70
18 септ. 14:05 Станови , Битола

Stan od 82m2 vo Bitola

44 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 септ. 13:35 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN studeni ucenici

Број на соби: 4
Површина: 80
18 септ. 12:19 Станови , Битола

Odlichen stan na mnogu dobra lokacija

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
18 септ. 02:30 Станови , Битола

Izdavam sprat od kuka

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 септ. 18:48 Станови , Битола

Se izdava stan vo strog centar 70 m2

Број на соби: 3
Површина: 70
16 септ. 23:53 Станови , Битола

Se izdava stan vo Bitola

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
15 септ. 21:33 Станови , Битола

se izdava stan za studenti

Број на соби: 2
Површина: 50
15 септ. 18:16 Станови , Битола

SE IZDAVA ODLICEN I MNOGU ODRZAN STAN

Број на соби: 3
Површина: 50
Кон почеток