Македонски | Shqip | English |

Денес 17:49 Станови , Битола

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 17:41 Станови , Битола

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 17:05
Линк
Станови , Битола

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Денес 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 14:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
Денес 13:26 Станови , Битола

Stan na Prilepska 53

22 700 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 13:22 Станови , Битола

STAN VO BITOLA

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:51 Станови , Битола

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
Вчера 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:18 Станови , Битола

Se izdava stan vo nova Bitola na idealna lokacija

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 11:10 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 160
21 јул. 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
21 јул. 21:38 Станови , Битола

SE IZDAVA RENOVIRAN STAN

Број на соби: 4
Површина: 70
21 јул. 17:02 Куќи/Вили , Битола

Kuka komplet namestena Bitola itno

Број на соби: 10
Површина: 140
21 јул. 13:00 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN NA UL PARTIZANSKA

Број на соби: 2,5
Површина: 60
21 јул. 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Кон почеток