Македонски | Shqip | English |

25 јул. 14:36 Автомобили , Битола

TOYOTA AURIS

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 17:53 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
24 јул. 17:45 Автомобили , Битола

Renault Kangoo

Година: 2002
Километража: 85 000 - 89 999
24 јул. 15:17 Автомобили , Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 FULL

2 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 14:17 Автомобили , Битола

Honda CR-V 2.2 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 18:33 Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ 290 TURBODIESEL ELEGANCE

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 21:38 Станови , Битола

SE IZDAVA RENOVIRAN STAN

Број на соби: 4
Површина: 70
Кон почеток