Македонски | Shqip | English |
13 јул. 16:42
Линк
Автомобили , Битола

Kia Picanto 1.1 CRDI -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун. 15:33
Линк
Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ E 220

18 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

15 јул. 20:23
Линк
Автомобили , Битола , Новаци

FIAT PUNTO 1.9 JTD

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
15 јул. 19:41 Автомобили , Битола

PEUGEOT 206 KAKO NOV

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 10 000 - 14 999
15 јул. 18:55
Линк
Автомобили , Битола

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
15 јул. 18:54 Претпријатие Автомобили , Битола

HYUNDAI SANTA FE 2.2CRDI 155KS KOZA 4X4 NOV

7 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 јул. 18:54 Претпријатие Автомобили , Битола

RENAULT SCENIC 1.9DCI -131 KS MODEL -07 NOV

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 18:53 Претпријатие Автомобили , Битола

ALFA ROMEO 159 1.9JTD-120 KS UNIKAT NOVA

4 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 јул. 18:52 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.3CDTI COSMO MODEL -06 NOVA

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
15 јул. 18:51 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C4 1.6 HDI VTR PAKET UNIKAT EDINSTVEN

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 18:51 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT LEON 1.9 TDI -105 KS MODEL -07 PERFEKTEN

4 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 јул. 18:25 Автомобили , Битола

Audi A4 tdi

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 јул. 17:30 Автомобили , Битола

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 16:32 Автомобили , Битола

VW PASSAT 2.0 HIGHLINE TDI -15

23 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
15 јул. 16:28 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW X5 M 3.0D FACE LIFT FULL-04-zamena

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 14:55 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H GTC 1.6 BENZIN 77KW-105KS

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
15 јул. 14:07 Станови , Битола

Stan nasproti Bolnicata

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
15 јул. 13:00 Станови , Битола

SE IZDAVA STAN NA UL PARTIZANSKA

Број на соби: 2,5
Површина: 60
15 јул. 11:07 Автомобили , Битола

RENAULT SCENIC 1.9 -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 јул. 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
15 јул. 03:31 Автомобили , Битола

Audi A4 S-line

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток