Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


01 дек. 08:30 Услуги Занаетчии , Битола

Aluminski ogradi

40 ЕУР Намалена цена

01 дек. 06:05 Мобилни телефони , Битола

IPHONE 11 64GB KOMPLET PAKOVANJE

15 000 МКД

01 дек. 06:05 Претпријатие Автомобили , Битола

** PEUGEOT 206 1.4 HDI ** FACELIFT MODEL 2009 **

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 20:14 Автомобили , Битола

Mercedes Benz C 220-170ks-BlueTec Avangarde

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 13:55 Автомобили , Битола

Bmw f10 530xd

50 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 21:40 Куќи/Вили , Битола

SE IZDAVA KUKA VO CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

Број на соби: 8
Површина: 130
29 ноем. 15:12 Куќи/Вили , Битола

КУЌА ВО С.БИСТРИЦА

15 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
29 ноем. 11:25 Агенција за недвижности Станови , Битола

ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН, 1 СПАЛНА, ЛИФТ

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
29 ноем. 10:44 Мобилни телефони , Битола

Iphone 14 pro max 512 GB Deep Purple

1 100 ЕУР

29 ноем. 10:44 Мобилни телефони , Битола

Iphone 14 pro max 256 GB Space Black

850 ЕУР

29 ноем. 10:17 Агенција за недвижности Станови , Битола

НОВА БИТОЛА, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
29 ноем. 04:46 Станови , Битола

Модерен стан од 70м2 во центар на Битола

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
28 ноем. 10:45 Станови , Битола

Trosoben stan od 60m2 vo Bitola

54 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
28 ноем. 09:57 Куќи/Вили , Битола

Sprat od kuka vo Oblasta na ul. Solunska

63 000 ЕУР

Број на соби: 5
27 ноем. 22:06 Претпријатие Автомобили , Битола

*** SEAT LEON 1.9 TDI EcoMotive *** FACELIFT MODEL 2010 ***

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 17:26 Станови , Битола

Се издава наместен стан во Нова Битола, 40м2

Број на соби: 2
Површина: 40
27 ноем. 17:08 Куќи/Вили , Битола

Kuka Do SAAT KULATA-Centar.-Najatraktivna lokacija-

65 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
27 ноем. 17:07
Линк
Автомобили , Битола

Продавам Перфектен C1

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
27 ноем. 10:56 Автомобили , Битола

Audi A8 3.0TDI Quattro

4 399 ЕУР

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
26 ноем. 23:09 Автомобили , Битола

AUDI A6 3.0 Facelift FULL Oprema !!!

19 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 20:52 Станови , Битола

Se izdava nov apartman vo centar

Број на соби: 3,5
26 ноем. 13:18 Плацови/Ниви и фарми , Битола

Плац во индустриска зона Битола

30 ЕУР

26 ноем. 08:56 Услуги Занаетчии , Битола

Nadvoresna ograda

120 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации