Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 септ. 19:59
Линк
Автомобили , Битола

Vw passat 2.0 tdi

15 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 09:19
Линк
Станови , Битола

Dvosoben stan vo Nova Bitola

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
06 јун. 22:14
Линк
Автомобили , Битола

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999

25 септ. 08:34 Автомобили , Битола

MERCEDES C200CDI W204 100KW 2008G UVOZ GERMANIJA

7 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 16:54 Претпријатие Автомобили , Битола

AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2009GOD FACELIFT EURO5

8 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 21:52 Куќи/Вили , Битола

Se prodava ul Car Samoil Bitola

120 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
23 септ. 18:13 Деловен простор Канцеларија , Битола

Se iznajmuva deloven prostor vo Bitola

400 ЕУР / месечно

23 септ. 14:10 Станови , Битола

Se izdava namesten stan vo Bitola

Број на соби: 3
Површина: 80
23 септ. 12:54 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 80KS. TWINPORT

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 12:54 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.3CDTI 70KS. SILVERLINE (FACELIFT 2007GOD)

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 12:18 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES GLK 220CDI 7G-TRONIC (FACELIFT AMG LOOK)

18 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 12:18 Претпријатие Автомобили , Битола

PEUGEOT 208 1.2VTI 82KS. (EXCLUSIVE)

6 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 12:16 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. EURO5 (FACELIFT 2013)

4 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 12:15 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C4 1.6E-HDI 92KS. EURO5 (EXCLUSIVE)

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
22 септ. 12:57 Агенција за недвижности Станови , Битола

Centar za podolg rok se izdava trosoben opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Онлајн
22 септ. 12:34 Станови , Битола

Се издава стан во строг центар

22 септ. 11:41 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9TDI 105KS. 2007/2008GOD.

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 10:58 Големапродажба/Роба Друго , Битола

Se prodava Rakija 110 denari

110 МКД

22 септ. 09:40 Станови , Битола

Се изнајмува стан во близина на Болница Плодност

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 септ. 09:34 Услуги Занаетчии , Битола

Nadvoresna ograda

70 ЕУР

22 септ. 01:18 Друго , Битола

Tocak totem 29.5

8 000 МКД

20 септ. 15:31 Деловен простор Друго , Битола

Se izdava deloven prostor na centralna raskrsnica

600 ЕУР / месечно

20 септ. 12:47 Автомобили , Битола

Citroen C4 2010

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 11:52 Претпријатие Автомобили , Битола

VW Caddy 1.6tdi 75ks 2013 tovarno pickup

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 11:48 Претпријатие Автомобили , Битола

Fiat Doblo 1.3jtd 90ks 2015 tovarno pickup

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации