Македонски | Shqip | English |
15 јул. 20:23
Линк
Автомобили , Битола , Новаци

FIAT PUNTO 1.9 JTD

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
15 јул. 18:55
Линк
Автомобили , Битола

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
21 јун. 15:33
Линк
Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ E 220

18 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

15 јул. 11:07 Автомобили , Битола

RENAULT SCENIC 1.9 -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 јул. 11:05 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
15 јул. 03:31 Автомобили , Битола

Audi A4 S-line

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
14 јул. 21:49 Автомобили , Битола

Zastava 101

Година: 1988
Километража: 70 000 - 74 999
14 јул. 18:45 Претпријатие Автомобили , Битола

Mercedes CLS 320

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
14 јул. 03:40 Автомобили , Битола

VW TOURAN 1.9 TDI

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 03:40 Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ E 220 CDI EVO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 03:39 Автомобили , Битола

OPEL AGILA 1.3 CDTI

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
14 јул. 03:38 Автомобили , Битола

LANCIA MUSA 1.9 JTD

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
13 јул. 18:44 Станови , Битола

Stan vo Bitola

34 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
13 јул. 16:42 Автомобили , Битола

Kia Picanto 1.1 CRDI -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 јул. 08:50 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

61 000 ЕУР

Број на соби: 6
12 јул. 23:49 Станови , Битола

Stan vo Bitola

47 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
12 јул. 23:02 Претпријатие Автомобили , Битола

VW PASSAT 2.0 TDI -08

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 јул. 22:49 Претпријатие Автомобили , Битола

SMART FORFOUR 1.1 BENZIN -05

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 јул. 22:39 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ C 220 CDI -06

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 јул. 19:49
Линк
Автомобили , Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 FULL

2 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 јул. 19:13 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo selo Rastani

27 500 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
12 јул. 15:00 Автомобили , Битола

Citroen C5

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 15:00 Автомобили , Битола

Mercedes Benz E 220

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток