Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 14:30
Линк
Автомобили , Битола

Се продава Audi Q8

82 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 16:51
Линк
Автомобили , Битола

Се продава Audi Q8 - прв сопственик.

82 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 85 000 - 89 999
Онлајн
Денес 01:46
Линк
Друго , Битола

Se prodava velosiped

4 000 МКД


13 септ. 10:20 Автомобили , Битола

Daewoo Matiz 2004g. od prv gazda

999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 01:14 Автомобили , Битола

СЕАТ ИБИЦА

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 септ. 21:49 Автомобили , Битола

Nissan Primera

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 18:21 Соби , Битола

Se izdava garsonjera - се издава гарсоњера

7 000 МКД / месечно

12 септ. 16:57 Услуги Занаетчии , Битола

Plockar lepenje plocki

12 септ. 15:07 Автомобили , Битола

Citroen C3 dizel 2010

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 13:56 Куќи/Вили , Битола

Se izdava

Број на соби: 2
Површина: 30
12 септ. 13:49 Деловен простор Дуќани и Трафики , Битола

Deloven prostor-Plostad Magnolija

1 350 ЕУР / месечно

12 септ. 09:58 Станови , Битола

Stan na ul Ruza Delceva

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
11 септ. 21:33 Автомобили , Битола

Mini Cooper 1.6 115ks panorama

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
11 септ. 19:27 Автомобили , Битола

Џип Газика/Gazika

2 000 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 350 000 - 399 999
11 септ. 14:09 Станови , Битола

Se izdava nov stan strog centar

Број на соби: 4
Површина: 90
Онлајн
11 септ. 10:40 За Деца Мебел/Опрема , Битола

Detska soba

11 септ. 10:40 Услуги Занаетчии , Битола

Aluminski ogradi gelenderi i parapeti

150 ЕУР

11 септ. 09:06 Мобилни телефони , Битола

Apple iphone 14 pro max

600 ЕУР

11 септ. 09:03 Куќи/Вили , Битола

Se izdava

Број на соби: 4
Површина: 100
11 септ. 09:03 Станови , Битола

Продавам двособен стан

60 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
10 септ. 16:25 Автомобили , Битола

Se prodava Ford Focus

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 11:58 Претпријатие Автомобили , Битола

RENAULT KANGOO 1.5DCI REDIZAJN (MK VOZILO*1 SOPSTVENIK)

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 14:20 Мобилни телефони , Битола

Iphone 11 64gb

340 ЕУР

09 септ. 12:08 Станови , Битола

Се продава стан со две спални соби

59 000 ЕУР

Број на соби: 3
08 септ. 22:44 Станови , Битола

se iznajmuva sprat od kuka

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
08 септ. 21:11 Куќи/Вили , Битола

КУЌА ВО С.БИСТРИЦА

15 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
08 септ. 11:35 Куќи/Вили , Битола

IZDAVAM ILI PRODAVAM KUKA NA PREKRASNA LOKACIJA VO BITOLA

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
07 септ. 20:45 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI***81KW-110KS***

3 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
07 септ. 16:53 Претпријатие Автомобили , Битола

Audi A3 1.9tdi 2007 77kw 105ks

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 септ. 16:52 Претпријатие Автомобили , Битола

Seat Leon 1.9tdi redizajn 77kw 105ks

5 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
07 септ. 16:52 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW X5 Xdrive 35D model 2011 avtomatik novo vozilo

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
07 септ. 16:51 Претпријатие Автомобили , Битола

Mercedes-Benz C 200cdi model 2006 90kw 122ks

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации