Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 септ. 15:07
Линк
Куќи/Вили , Битола

Kuka na ul Dragorska Bitola

Број на соби: 8
01 окт. 01:44
Линк
Друго , Битола

Se prodava velosiped

4 000 МКД


18 авг. 22:25 Земјоделски животни , Битола

Прч

18 авг. 22:21 Автомобили , Битола

Peugeot 807 2.2hdi 127hp 2003 7 sedista

2 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 22:01 Автомобили , Битола

Mercedes w124

Година: 1988
Километража: 0 - 4 999
18 авг. 21:58 Станови , Битола

Se izdava sprat od kukja

Број на соби: 4
Површина: 100
18 авг. 21:57 Друго , Битола

Gradezen kamen

15 000 МКД

18 авг. 21:56 Мобилни телефони , Битола

iPhone 8 Plus

10 000 МКД

18 авг. 21:56 Играчки Конзоли и додатоци , Битола

PlayStation 3

200 ЕУР

18 авг. 21:55 Автомобили , Битола

Се продава Seat Leon 1.9TDI 105hp

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 21:55 Автомобили , Битола

Se prodava

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 18:23 Деловен простор Друго , Битола

Se prodava deloven objekt

600 ЕУР

17 авг. 19:28 Куќи/Вили , Битола

Луксузна нова градба, простор 220m2 идеален за канцелариски

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
17 авг. 22:00 Автомобили , Битола

Se prodava Golf 2 (1987 god) benzin.plin

1 МКД

Година: 1987
Километража: 45 000 - 49 999
17 авг. 17:42 Станови , Битола

Se izdava za podolg period

Број на соби: 3
17 авг. 17:28 Машини и Алати , Битола

Kompresor

15 000 МКД

17 авг. 17:28 Автомобили , Битола

Seat Leon

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 13:34 Автомобили , Битола

Seat Leon 2006 dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 10:08 Големапродажба/Роба Друго , Битола

Novi plasticni sisinja

6 МКД

16 авг. 23:52 Станови , Битола

Se izdava stan vo centar za stranci -sloboden od 25.09.2023

Број на соби: 4
Површина: 80
16 авг. 15:33 Станови , Битола

Se izdava namesten stan vo Bitola

Број на соби: 3
Површина: 50
16 авг. 00:05 Мопеди (под 50cc) , Битола

Hamachi skuter

1 000 ЕУР

15 авг. 11:12 Станови , Битола

Se izdava opremen stan

Број на соби: 2
Површина: 50
14 авг. 22:09 Аудио опрема Друго , Битола

Airpods Pro 2 Original

5 500 МКД

12 авг. 14:24 Деловен простор Дуќани и Трафики , Битола

Se izdava deloven prostor

6 000 МКД / месечно

11 авг. 22:29 Автомобили , Битола

Fiat Punto 2010god, 1.2 benzin-Atest Plin, Klima, EXTRA!

3 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 16:25 Мопеди (под 50cc) , Битола

Baotian

300 ЕУР

11 авг. 08:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

Trosoben stan vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
11 авг. 08:50 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

Kompletno renoviran stan

Број на соби: 3
Површина: 70
10 авг. 15:32 За Деца Мебел/Опрема , Битола

Kolicka Trio Sprint Chicco

18 000 МКД

10 авг. 14:09 Автомобили , Битола

BMW F15 X5 xDrive 25d 2017

36 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации