Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

К2269, ЈЕНИ МААЛЕ, 2 КАТА ПО 79М2, ДВОР 77М2

47 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
Вчера 23:14 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. FACELIFT (COSMO)

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:37 Претпријатие Автомобили , Битола

AUDI A5 2.0TDI 190KS. SPORTBACK (2xSLINE)

25 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:35 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA D 1.2 80KS (MODEL 2008)

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:30 Претпријатие Автомобили , Битола

RENAULT LAGUNA III 1.5DCI 110KS. 6BRZINI (DYNAMIQUE)

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:29 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0TDI 110KS. (REG*SERVIS*NOVI GUMI)

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:28 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.4 86KS. STYLE *EDINSTVEN NA PAZAROT*

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:27 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES A160 CDI 90KS. AVTOMATIK (AVANTGARDE)

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:11 Претпријатие Автомобили , Битола

Renault Clio III 1.5 DCI redizajn 50kw model 2010 novo

4 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:11 Претпријатие Автомобили , Битола

HONDA ACCORD 2.2 CTDI--REDIZAJN--MODEL 2007--NOVO VOZILO!!!!

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:10 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa C 1.2 benzin avtomatik cosmo model 2007 nova

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:10 Претпријатие Автомобили , Битола

Mazda 6 2.2 dizel 92kw model 2010 novo vozilo

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:10 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:09 Претпријатие Автомобили , Битола

Ford Fiesta 1.3 benzin klima redizajn model 2007 nova

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:09 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI-101KS--COSMO--MODEL 2007!!PERFEKTNA!

4 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:08 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:08 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C3 1.4 16V BENZIN--PLIN--MODEL 2009--FACE LIFT!!!!!!

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:07 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa D 1.4 benzin redizajn model 2012 cosmo nova

5 450 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:07 Претпријатие Автомобили , Битола

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--DIZEL--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

5 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:07 Претпријатие Автомобили , Битола

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI-105KS--MODEL 2007--NOVO VOZILO!!!!

6 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:07 Претпријатие Автомобили , Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2007!!!NOVO!

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
06 дек. 16:55 Претпријатие Автомобили , Битола

AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2009GOD FACELIFT EURO5

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 16:54 Претпријатие Автомобили , Битола

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2009GOD FACELIFT EURO5

8 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 16:52 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES C220 CDI DPF 170KS 2008G AVANGARD NAJFUL OPREMA

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 10:11 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT LEON 1.6 TDI ××× FACELIFT MODEL 2012 ×××

6 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
05 дек. 09:13 Претпријатие Автомобили , Битола

SK-495-SP – КЕЦ Битола

30 000 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 01:16 Претпријатие Автомобили , Битола

SK-7739-AB – КЕЦ Битола

40 000 МКД

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
01 дек. 06:05 Претпријатие Автомобили , Битола

** PEUGEOT 206 1.4 HDI ** FACELIFT MODEL 2009 **

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 11:25 Агенција за недвижности Станови , Битола

ЦЕНТАР, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН, 1 СПАЛНА, ЛИФТ

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
29 ноем. 10:17 Агенција за недвижности Станови , Битола

НОВА БИТОЛА, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
27 ноем. 22:06 Претпријатие Автомобили , Битола

*** SEAT LEON 1.9 TDI EcoMotive *** FACELIFT MODEL 2010 ***

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации