Македонски | Shqip | English |

Битола | Pazar3


Денес 10:01 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ E 200 CDI -10 AVTOMATIK

11 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 08:17 Претпријатие Автомобили , Битола

BMW 520D 184KS F10 PROMOCIJA

19 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:17 Претпријатие Автомобили , Битола

MAZDA 6 2.0CD 140KS REVOLUTION MODEL -09

6 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:12 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL CORSA C 1.2 80KS COSMO FACELIFT

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:52 Претпријатие Автомобили , Битола

VW TOUAREG 3.0TDI V6 239PS REDIZAJN -09 zamena

10 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 09:00 Претпријатие Автомобили , Битола

VW PASSAT B8 2.0TDI HIGHLINE FACELIFT -18

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
19 септ. 08:56 Претпријатие Автомобили , Битола

CITROEN C4 1.6HDI 90KS EXCLUSIVE MODEL -08

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 08:48 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL ASTRA H 1.9CDTI COSMO FACELIFT MODEL 2008

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 17:00 Претпријатие Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ C 250D REDIZAJN-97 KAKO OD FABRIKA

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток