Македонски | Shqip | English |

Денес 15:29 Куќи/Вили , Битола

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 15:22 Автомобили , Битола

FORD FOCUS 1.6

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:54 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 14:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
Денес 13:38 Автомобили , Битола

Toyota Hilux

Година: 1987
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:37 Автомобили , Битола , Могила

Mercedes-Benz C 200 CDI redesign

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 13:26 Станови , Битола

Stan na Prilepska 53

22 700 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 13:22 Станови , Битола

STAN VO BITOLA

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:00 Автомобили , Битола

Renault Espace 2.2 dci

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:51 Станови , Битола

STAN vo Bitola

600 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 12:33 Куќи/Вили , Битола

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
Денес 11:46 Претпријатие Автомобили , Битола

VW TOUAREG 3.0TDI V6 239PS REDIZAJN -09-zamena

12 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:34 Станови , Битола

Aparman za stranci vo strog centar

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 18:23 Автомобили , Битола

Audi A4 1.9Tdi 110hp Avtomatik Odlicno

1 949 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:39 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:26 Претпријатие Автомобили , Битола

PEUGEOT 206 1.4HDI POPART SERVIS REG 03/2020

2 299 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:25 Претпријатие Автомобили , Битола

FORD FIESTA 1.4 80KS TITANIUM MODEL -07

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:25 Претпријатие Автомобили , Битола

OPEL VECTRA 1.9CDTI -06 COSMO KOZA XENON PDC

4 299 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:25 Претпријатие Автомобили , Битола

FORD FOCUS 1.8TDCI MODEL -07 TITANIUM KOZA

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:35 Автомобили , Битола

Citroen Saxo 1.5 D -00

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:27 Автомобили , Битола

RENAULT ESPACE

216 000 МКД Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:27 Автомобили , Битола

MERCEDES-BENZ E300 HYBRID

34 599 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток