Македонски | Shqip | English |

Дебар


19 мај 00:32 ,

BMW 320

3 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 14:29 ,

Opel Zafira

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 15:39 ,

VW Golf 5 2.0 Tdi 140 ks Super Cena

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
18 апр. 22:15 ,

Dаewoo Tico

250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
09 апр. 12:29 ,

VW Jetta moze zamena

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 12:03 ,

VW Golf 3tdi 1.9

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 12:48 ,

Mercedes B 200 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 08:12 ,

OPEL MERIVA 1.7

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 11:56 ,

Volvo XC 60

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 19:50 ,

Daewoo Tico

Година: 1999
Километража: 75 000 - 79 999
07 мар. 22:09 ,

Opel Zafira 2.0 dti

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 20:21 ,

Opel Vectra B

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 02:33 ,

Opel Vectra

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 16:30 ,

Opel Astra 2.0

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 16:05 ,

BMW 730d facelift

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 16:58 ,

Opel Astra

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 02:27 ,

Opel Astra g 1.7 isuzu motor

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 15:33 ,

Golf 5

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 22:28 ,

VW Passat 1.9 TDI 96Kw

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 05:53 ,

VW Golf

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
12 фев. 03:50 ,

VW Golf 5

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
04 фев. 16:57 ,

VW Passat

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 21:14 ,

Mercedes E320 evo airmatic

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 13:30 ,

МERCEDES GLA250 4MATIC

31 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
15 јан. 19:02 ,

VW Touareg

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток