Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 мај 12:23 ,

Garsoniere me Qira

15 ЕУР / дневно

11 мај 00:04 ,

Mercedes E220 cdi Evo 170 ps

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 23:52 ,

VW Bora dizel -00

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
29 апр. 15:15 ,

Renault Megane Automatic 2.0

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 09:36 ,

Kia Carneval

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
21 апр. 22:44 ,

OPEL CORSA 1.7 DI Comfort

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
07 апр. 23:01 ,

VW Golf VI 1.6 TDI

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
29 мар. 16:23 ,

Toyota RAV 4

4 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 15:59 ,

Fiat Doblo 1.9jtd

400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 21:40 ,

Mercedes A 170 AVANTGARDE VERZIJA

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 13:50 ,

Mercedes A 170

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
11 мар. 16:00 ,

SKODA FELICIA

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
10 мар. 10:01 ,

Ford Mondeo

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
10 мар. 00:04 ,

BMW X5

250 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
08 мар. 11:16 ,

VW Golf

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 15:36 ,

AUDI A8 3.0

16 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 19:28 ,

FORD MONDEO KARAVAN

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 06:13 ,

BMW 320

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
14 фев. 13:20 ,

Toyota Rav4

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 10:03 ,

Mercedes GL 320

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
10 фев. 12:42 ,

VW Golf 3 1.9

1 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 18:30 ,

Audi A7 3.0 TDI V6

31 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации