Македонски | Shqip | English |
10 ноем. 23:19 Автомобили , Дебар

Porsche CayenneS 3.2 V6 -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 22:56 Автомобили , Дебар

VW Phaeton 4x4 -06

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 ноем. 16:48 Автомобили , Дебар

Ford Transit 2.5D -97

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 21:29 Куќи/Вили , Дебар

Vila vo Mavrovo

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
30 окт. 00:37 Автомобили , Дебар

BMW 320D 150HP -03

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 11:37 Автомобили , Дебар

Ford Scorpio -96 Extra Niska cena

1 050 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
23 окт. 02:33 Автомобили , Дебар

Mercedes E320 EVO CDI Avangarde V6

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 22:34 Автомобили , Дебар

Ford Scorpio -96

1 050 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
01 окт. 15:57 Автомобили , Дебар

VW GOLF GTI DOHC 16V

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
27 септ. 21:26 Автомобили , Дебар

BMW 320d -99

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 19:58 Автомобили , Дебар

Fiat Stilo -02

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
22 септ. 03:04 Автомобили , Дебар

Volkswagen Tiguan 2,0 140hk CR TDI 4M Sport & Styl

3 597 ЕУР

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
21 септ. 02:21 Автомобили , Дебар

Audi A6 -98

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
20 септ. 22:41 Автомобили , Дебар

BMW 525D E60 FULL -06

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 01:01 Автомобили , Дебар

BMW 525d E60 -06

11 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 08:20 Автомобили , Дебар

BMW 320 2.0 -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 04:56 Автомобили , Дебар

BMW 320 -02

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 15:29 Автомобили , Дебар

Chevrolet Kalos TNG -05

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
16 авг. 22:43 Автомобили , Дебар

VW T4 CARAVELLE 2.5 TDI -98

4 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
07 авг. 13:52 Автомобили , Дебар

BMW 318i -99

2 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 00:12 Автомобили , Дебар

VW GOLF 1.9 TDI DSG -05

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 05:08 Автомобили , Дебар

Mercedes C 220 Avantgarde -02

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
24 јул. 05:08 Автомобили , Дебар

VW Jetta -88

900 ЕУР

Година: 1988
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток