Македонски | Shqip | English |
29 мар. 20:18 Автомобили , Дебар

Audi A6 30 tdi quatro -08

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 00:33 Автомобили , Дебар

VW Passat cc

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
23 мар. 18:55 Автомобили , Дебар

Opel Corsa 1.4i reg cela godina

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
08 мар. 19:37 Автомобили , Дебар

Peugeot 407 2.0hdi

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 14:09 Автомобили , Дебар

VW Golf V 1.9 TDI 77kw 105ks

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
27 јан. 11:49 Автомобили , Дебар

Peugeot 407

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 14:58 Автомобили , Дебар

Opel Vectra c 2.2 dti

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 17:52 Автомобили , Дебар

Ford Mondeo voziloto e vo odlicna sostojba

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 21:00 Автомобили , Дебар

Chrysler Voyager

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 16:34 Автомобили , Дебар

BMW X5 3.0xd

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
30 дек. 17:49 Автомобили , Дебар

Opel Meriva 1.4 LPG

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
28 дек. 14:47 Автомобили , Дебар

Mercedes C270

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
26 дек. 12:37 Автомобили , Дебар

Opel Vectra C 2.2dti

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток