Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 мар. 20:53 ,

Audi A6 2.5 tdi

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 18:11 ,

VW Sharan moze zamena

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 15:32 ,

VW Golf 5 2.0tdi -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
31 јан. 14:44 ,

Passat 2.0 TDI - Automatik

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
30 јан. 13:32 ,

MERCEDES-BENZ E350 CDI 4MATIC AIRMATIC

26 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 22:30 ,

Audi A8

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
21 јан. 22:29 ,

Se prodava

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
21 јан. 16:36 Претпријатие ,

Audi A8

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
21 јан. 21:18 Претпријатие ,

Se prodava

8 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
16 јан. 17:40 ,

Mercedes 1.8 Benzin

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 10:35 ,

Vikendica kaj Debarsko ezero

Број на соби: 4
Површина: 100
11 јан. 21:19 ,

Audi A6 itno

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
05 јан. 21:00 ,

Triumph vo odlicna sostojba

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
05 јан. 17:08 ,

Mercedes c270 cdi

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
05 јан. 05:47 ,

passat 1.9 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 18:50 ,

Opel Corsa 1.2 benzin /07

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 18:38 ,

Opel astra H 1.9 CDTI /06

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 17:58 ,

Audi A3 Hitno

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
12 дек. 18:27 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 15:58 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77Kw -07

4 600 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 18:19 ,

Audi a6 3.0 tdi quattro

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 16:13 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105Ks 2007

460 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 12:27 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77Kw 2007/08

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации