Македонски | Shqip | English |
06 јул. 13:22 Автомобили , Дебар

Nissan X-Trail

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
17 јун. 12:05 Автомобили , Дебар

HONDA CR-V -06 KAKO NOVA

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 11:25 Автомобили , Дебар

VW Golf

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
19 мај 00:32 Автомобили , Дебар

BMW 320

3 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 14:29 Автомобили , Дебар

Opel Zafira

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 15:39 Автомобили , Дебар

VW Golf 5 2.0 Tdi 140 ks Super Cena

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
18 апр. 22:15 Автомобили , Дебар

Dаewoo Tico

250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
09 апр. 12:29 Автомобили , Дебар

VW Jetta moze zamena

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 12:03 Автомобили , Дебар

VW Golf 3tdi 1.9

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр. 12:48 Автомобили , Дебар

Mercedes B 200 CDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 08:12 Автомобили , Дебар

OPEL MERIVA 1.7

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 11:56 Автомобили , Дебар

Volvo XC 60

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 19:50 Автомобили , Дебар

Daewoo Tico

Година: 1999
Километража: 75 000 - 79 999
07 мар. 22:09 Автомобили , Дебар

Opel Zafira 2.0 dti

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 20:21 Автомобили , Дебар

Opel Vectra B

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 02:33 Автомобили , Дебар

Opel Vectra

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 16:30 Автомобили , Дебар

Opel Astra 2.0

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 16:05 Автомобили , Дебар

BMW 730d facelift

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток