Македонски | Shqip | English |
27 фев. 16:30 Автомобили , Дебар

Opel Astra 2.0

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 16:05 Автомобили , Дебар

BMW 730d facelift

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 16:58 Автомобили , Дебар

Opel Astra

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 02:27 Автомобили , Дебар

Opel Astra g 1.7 isuzu motor

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 15:33 Автомобили , Дебар

Golf 5

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 22:28 Автомобили , Дебар

VW Passat 1.9 TDI 96Kw

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 05:53 Автомобили , Дебар

VW Golf

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
12 фев. 03:50 Автомобили , Дебар

VW Golf 5

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
04 фев. 16:57 Автомобили , Дебар

VW Passat

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 21:14 Автомобили , Дебар

Mercedes E320 evo airmatic

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 13:30 Автомобили , Дебар

МERCEDES GLA250 4MATIC

31 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 0 - 4 999
15 јан. 19:02 Автомобили , Дебар

VW Touareg

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
10 јан. 23:12 Автомобили , Дебар

Peugeot 307 coupè cabriolet

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 јан. 22:10 Станови , Дебар

Stan od 72m2 vo Debar

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 дек. 22:18 Автомобили , Дебар

Mercedes C 220 -03

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
11 дек. 21:50 Автомобили , Дебар

Audi A4 -03

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
09 дек. 20:32 Автомобили , Дебар

VW Passat

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
09 дек. 14:27 Автомобили , Дебар

Skoda Octavia -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
05 дек. 16:32 Автомобили , Дебар

Fiat Fiorino 1.7 D

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
03 дек. 17:50 Автомобили , Дебар

Daewoo Tico

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
02 дек. 21:27 Автомобили , Дебар

Opel Zafira 2.0 dti

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 14:09 Куќи/Вили , Дебар

Se izdava vila Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
30 ноем. 12:23 Автомобили , Дебар

OPEL CORSA -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
26 ноем. 22:48 Автомобили , Дебар

VW Golf 1.9 tdi -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 00:44 Автомобили , Дебар

KIA CARNIVAL -02 NOV VO TOP FORMA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 18:46 Автомобили , Дебар

Opel Corsa -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 04:36 Автомобили , Дебар

Rover 75 -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 17:41 Автомобили , Дебар

MERCEDES BENZ SEL 126 -85 DIZEL

Година: 1985
Километража: 150 000 - 159 999
15 ноем. 03:38 Автомобили , Дебар

Ford Escort -99 itno

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток