Македонски | Shqip | English |
18 авг. 13:12
Линк
Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz E 270 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 400 000 - 449 999

Вчера 22:38 Автомобили , Делчево

VW TOURAN

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:33 Автомобили , Делчево

BMW 120d

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:55 Автомобили , Делчево

Ford Focus

850 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:54 Автомобили , Делчево

Chrysler PT Cruiser 2.2 CDRI

4 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 01:36 Автомобили , Делчево

Ford Tourneo -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 15:23 Автомобили , Делчево

AUDI Q7 3.0

11 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 14:04 Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS -07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
20 авг. 01:11 Автомобили , Делчево

BMW 120 D -06

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 01:11 Автомобили , Делчево

BMW 120D e87

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 20:36 Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz CLK 2.7CDI FULL AVANTGARDE

3 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 16:57 Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz Vaneo

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
19 авг. 10:55 Автомобили , Делчево

Audi A4 2.7tdi 180ks UNIKAT EURO4 CH

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 13:12
Линк
Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz E 270 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 400 000 - 449 999
17 авг. 12:08 Претпријатие Автомобили , Делчево

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI 105 ks. -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
14 авг. 18:58 Автомобили , Делчево

VOLVO S60

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 18:18 Автомобили , Делчево

Seat Ibiza 1.9 obicen dizel Registrirana Itno

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг. 12:24 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAT IBIZA 1.4 TDI 74 ks -06

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 09:20 Автомобили , Делчево

Alfa Romeo GT 1.9 JTD

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 авг. 23:45 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.7 cdti 110 ks -13

6 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
10 авг. 23:41 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101 ks -05

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 12:37 Автомобили , Делчево

VW Bora -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 14:52
Линк
Автомобили , Делчево

DAEWOO MATIZ

899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг. 14:10 Автомобили , Делчево

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS -06

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
07 авг. 23:43 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 2.0 TDI 170 ks -08

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 16:12 Автомобили , Делчево

Seat Leon 1.9 tdi

2 990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
04 авг. 23:44 Претпријатие Автомобили , Делчево

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet 90 ks. -08

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 21:42 Автомобили , Делчево

Hyundai Tucson 2.0 4×4

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул. 00:39 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 318 d. 143 ks -09

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 00:34 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM 122 ks. -07

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 00:34 Претпријатие Автомобили , Делчево

Audi A4 1.9 TDI 116 ks. -05

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 00:33 Претпријатие Автомобили , Делчево

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDm 131ks -09

3 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
29 јул. 00:32 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks -09

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул. 00:29 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 120 d. 163 ks. -05

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул. 00:29 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW JETTA 1.9 TDI 105 ks -06

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 јул. 00:28 Претпријатие Автомобили , Делчево

Audi A4 2.0 TDI 140 ks

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 јул. 00:28 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 00:27 Претпријатие Автомобили , Делчево

MERCEDES-BENZ C 270 CDI 170 ks AVANGARDE

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 00:26 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks. -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток